DURSPEL, 2 st, Hagström samt Koch Harmonica Ouverture, 1900-talets första hälft.

34555. DURSPEL, 2 st, Hagström samt Koch Harmonica Ouverture, 1900-talets första hälft.

Koch Harmonica Ouverture, målat trä. Höjd 27 cm, bredd 26 cm.
Hagström "Marita" metallic lack, tvåradigt . Höjd 32 cm, bredd 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 934