JAN HALLBERG. Pinnstolar, 4 st 1960-tal. AB Tallåsen.

345479. JAN HALLBERG. Pinnstolar, 4 st 1960-tal. AB Tallåsen.

Stolar med skålad sits av teakfanér, ribbad rygg i björk.

Slitage och senare tillkommen yta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 538