MATTA, rya, Marianne Richter, ur "Östergyllen"-serien, 1960/70-tal, 232 x 165 cm.

345477. MATTA, rya, Marianne Richter, ur "Östergyllen"-serien, 1960/70-tal, 232 x 165 cm.

Geometriskt mönster av gröna och blå nyanser.

Kant slitage i ett hörn samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 575