SOFFA, Hjort Knudsen "Hans & Greta", 2000-tal.

345464. SOFFA, Hjort Knudsen "Hans & Greta", 2000-tal.

Tygklädsel, tre lösa nackkuddar, längd 195 cm, ben i bok.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 6 190