FÅTÖLJ i skinn, IKEA.

345459. FÅTÖLJ i skinn, IKEA.

Snurrfåtölj i brunt läder med benställning i betsat trä. Höjd 93, bredd 84 cm.

Jämnt slitage.
Enstaka fläckar.
Trasig fot, lös och fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!
345459. FÅTÖLJ i skinn, IKEA.

Jämnt slitage.
Enstaka fläckar.

Antal besök: 5 024