SERVISDELAR, 21 delar, lökmönster, Meissen, BWM & Co, Cauldon, England.

345436. SERVISDELAR, 21 delar, lökmönster, Meissen, BWM & Co, Cauldon, England.

5 mattallrikar
3 djupa tallrikar
9 assietter
4 mindre tallrikar.

Ålders samt bruksslitage.
Flertal nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 mattallrikar
3 djupa tallrikar
9 assietter
4 mindre tallrikar.

Ålders samt bruksslitage.
Flertal nagg finnes.

Antal besök: 2 135