URSULA KRAUSE-OEHME. Färglitogarfi, signerad, numrerad 16/190 och daterad 84.

345403. URSULA KRAUSE-OEHME. Färglitogarfi, signerad, numrerad 16/190 och daterad 84.

Bladstorlek ca. 48x68 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek ca. 48x68 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 773