MINIATYRBYRÅ, Karl Johanstil 1800-tal.

345392. MINIATYRBYRÅ, Karl Johanstil 1800-tal.

Mahogny, delvis svärtad, svarvade detaljer av ben. Tre lådor, under locket plats för sytillbehör. Längd 23, bredd 14, höjd 23 cm.

Sprickor, skador, kompletteringar, renoveringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 830