BYRÅ, 1960-tal.

BYRÅ, 1960-tal.
345391. BYRÅ, 1960-tal.

Teak med tre lådor, infällda dragbeslag i trä. Längd 82, bredd 41, höjd 69 cm.

Märken, slitage, avslag och nedre lådan trög.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
345391. BYRÅ, 1960-tal.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 416