ÖPPENSPIS, för bioetanol, 1900-tal.

34536. ÖPPENSPIS, för bioetanol, 1900-tal.

Marmorerad dekor. Medföljer keramisk ved. Längd 121, bredd 42, höjd 107 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 257