HASSAN BJÖRNSTRÖM. Porträtt av Drottning Silvia. Olja på duk, signerad.

345235. HASSAN BJÖRNSTRÖM. Porträtt av Drottning Silvia. Olja på duk, signerad.

71 x 58 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

71 x 58 cm.

Antal besök: 6 568