PELARBORD, nyrokoko, sent 1800-tal.

345217. PELARBORD, nyrokoko, sent 1800-tal.

Mahogny. Ca. längd 54, bredd 39, höjd 71 cm.

Skiva med ytskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skiva med ytskador.

Antal besök: 564