BLOMBORD, bambu/rotting med glasskiva, omkring 1900-talets mitt.

345185. BLOMBORD, bambu/rotting med glasskiva, omkring 1900-talets mitt.

Längd 94 cm.
Bredd 30 cm.
Höjd 32 cm.

Bruksslitage, smärre skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 94 cm.
Bredd 30 cm.
Höjd 32 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 63 087