SKÅLAR PÅ FOT och karaff, glas, 3 st, 1900-tal.

345176. SKÅLAR PÅ FOT och karaff, glas, 3 st, 1900-tal.

2 skålar av pressglas samt karaff av kristallglas
Höjd 19-33,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19-33,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 631