LJUSKRONA, louis XVI stil, 1900-tal.

345167. LJUSKRONA, louis XVI stil, 1900-tal.

Total höjd inkl. kedja ca 55 cm.

Slitage, bucklor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 782