SOCKERSKRIN, trä, 1800-tal.

SOCKERSKRIN, trä, 1800-tal.
345103. SOCKERSKRIN, trä, 1800-tal.

Med kniv invändigt (trähandtag saknas).
Längd 38 cm.
Bredd 24,5 cm.
Höjd 20,5 cm.

Hårt slitage, märken, fläckar, kompletterad med en skruv på utdragbar låda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 38 cm.
Bredd 24,5 cm.
Höjd 20,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 752