LJUSSTAKAR 1 par, Empire, Stämplade NPL Nils Petter Linderberg 1800-tal.

345064. LJUSSTAKAR 1 par, Empire, Stämplade NPL Nils Petter Linderberg 1800-tal.

Ljusstakar 1 par empire märkta NPL ( Nils Petter Linderberg ) Sundsvall
höjd 11 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 11 cm.

Antal besök: 3 300