STOLAR 4 st "Nesto". Nässjö stolfabrik.

345019. STOLAR 4 st "Nesto". Nässjö stolfabrik.

Sits i teakfanér.

Slitage, repor och märken, fläckar, en stol med lagning, en pinne skadad, ställvist solblekta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sits i teakfanér.

Antal besök: 3 638