JORDGLOB, Räth, Politiska Jordglob, 1900-talets tredje kvartal.

344987. JORDGLOB, Räth, Politiska Jordglob, 1900-talets tredje kvartal.

Diameter 33 cm.

Bruksslitage samt mindre kartbortfall. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 33 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 841