AXEL EINAR LINDSKOUG. TILLSKRIVEN. VÄGGLAMPETT TILL 2-ljus, gips, 1900-talets första hälft.

344967. AXEL EINAR LINDSKOUG. TILLSKRIVEN. VÄGGLAMPETT TILL 2-ljus, gips, 1900-talets första hälft.

Höjd 50 cm. Osignerad.

Skador. (bit saknas på baksidan).

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm. Osignerad.

Antal besök: 1 565