MODELLFLYGPLAN, metall och plast, 10 stycken, 1900-talets andra hälft.

344957. MODELLFLYGPLAN, metall och plast, 10 stycken, 1900-talets andra hälft.

Höjd 2-6 cm inklusive sockel
Längd 6-13 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 2-6 cm inklusive sockel
Längd 6-13 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 615