ELSE UHLMANN. Olja på duk, "Gläntan", signerad.
344939. ELSE UHLMANN. Olja på duk, "Gläntan", signerad.
37,5 x 35,5 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
37,5 x 35,5 cm.
Smärre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
1 036