CORINNA STUART-BECK. Färgetsning, "Kruka", signerad.

344936. CORINNA STUART-BECK. Färgetsning, "Kruka", signerad.

Bildyta 39,5 x 32,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 39,5 x 32,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 518