ARMSTOL, "Troja", Kai Kristiansen för Ikea. 1950-tal.

344905. ARMSTOL, "Troja", Kai Kristiansen för Ikea. 1950-tal.

Stomme i teak.

Bruksslitage, smärr repor och märken, senare klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stomme i teak.

Antal besök: 3 794