SOFFBORD, art déco ca 1940.

SOFFBORD, art déco ca 1940.
344896. SOFFBORD, art déco ca 1940.

Betsad björk, rund skiva, pelarben med svärtade detaljer. Diameter 75, höjd 62 cm.

Slitage, skador, märken på ytan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 614