ÖSTGÖTASTOLAR, 4 st, 1900-tal.

344854. ÖSTGÖTASTOLAR, 4 st, 1900-tal.

Björk. Lös stoppad sits. Se även föremålsnummer : 344855.

Bruksslitage, färgskiftning på ryggens övre kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 908