SPEGEL med KONSOLBORD, empire, 1800-talets första hälft.

344852. SPEGEL med KONSOLBORD, empire, 1800-talets första hälft.

Spegel höjd 208, bredd 93,5 cm. Konsolbord Höjd 81, bredd 50,5, längd 98 cm.

Omfattande slitage och skador. Dekordelar saknas, marmorskiva spräckt. Senare spegelglas. Kompletteringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 951