CAFESTOLAR, 2 st. Märkta WATERPROOF THONET - AUSTRIA. Art nouveau, ca 1900.

344844. CAFESTOLAR, 2 st. Märkta WATERPROOF THONET - AUSTRIA. Art nouveau, ca 1900.

Ballongrygg, fast träsits med präglad dekor. Sitthöjd 47, bredd 44, djup 54 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage.

Antal besök: 2 901