KARMSTOL, furu och ull. 1960/70-tal.

344829. KARMSTOL, furu och ull. 1960/70-tal.

Rak modell med smal, vippbar ryggbricka. Fast klädsel i ull. Sitthöjd 43, bredd 62, djup 52 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 414