EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.

EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.
344813. EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.

Klädsel av rosa tyg. Ben av trä.
Ryggens höjd 86 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
344813. EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.

Ryggens höjd 86 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 740