JERZY PRZYBYL. Olja på träplatta, signerad och daterad 85.

344800. JERZY PRZYBYL. Olja på träplatta, signerad och daterad 85.

Ca. 24x19 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 24x19 cm.

Antal besök: 1 125