Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
INGER BOO. Kvinna vid altandörr, olja på duk, signerad.
344797. INGER BOO. Kvinna vid altandörr, olja på duk, signerad.
57 x 68 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
57 x 68 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
1 147