KRISHNA-GOTTHEIT. Flöjt spelar thailändsk typ.

344734. KRISHNA-GOTTHEIT. Flöjt spelar thailändsk typ.

Grön tålmodig och delvis förgylld brons, dejting till mitten av 1900-talet. Mått ca. Höjd 52cm Stand 17cm x 17cm.

Måttliga tecken på ålder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Måttliga tecken på ålder.

HannoVerum
Antal besök: 878