KLÄDSKÅP, 1900-tal.

KLÄDSKÅP, 1900-tal.
344661. KLÄDSKÅP, 1900-tal.

Längd 106 cm
Bredd 39 cm
Höjd 168 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
344661. KLÄDSKÅP, 1900-tal.

Längd 106 cm
Bredd 39 cm
Höjd 168 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 647