ANTHONY R. WHELIHAN. "Faint Heart Never Won Fair Lady". Silkscreen, signerad och numrerad 86/99.

344553. ANTHONY R. WHELIHAN. "Faint Heart Never Won Fair Lady". Silkscreen, signerad och numrerad 86/99.

83 x 64,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

83 x 64,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 416