344535. FICKUR, 4 st, Spindelur Canova Halesworth silver, Regulador F U, Felix Ullman Manila, Longines, Breguet.
Spindelur, boett silver.
Regulador, 39 Escolta Manila 1ra.
Longines, boett silver, diam 4 cm.
Fickur, boett silver, urverk Breguet.
Diameter 4-5,5 cm.
Slitage, Breguet och Felix Ullamn rtavlor med sprickor, Canova urtavla med spricka och lagning.