CARL BRANDT. Vy över vatten, pastell, signerad, daterad 1904.

344529. CARL BRANDT. Vy över vatten, pastell, signerad, daterad 1904.

34 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Carl Brandt (1871–1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Carl Brandt (1871–1930)

Antal besök: 1 183