MATTA, rya, "Kolmården", Marianne Richter, Öster Gyllen, Linköping, 230x167 cm.

344524. MATTA, rya, "Kolmården", Marianne Richter, Öster Gyllen, Linköping, 230x167 cm.

Matta i ull i grönt, brunt och beige
Mått 230x167 cm
Etikettmärkt Aktiebolgaet Wahlbecks fabriker, Linköping.

Bruksskick
Fransar med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 230x167 cm

Bruksskick
Fransar med slitage.

Antal besök: 2 134