Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
BORDSLAMPA, stjärnmetall, Art deco, 1900-talets första hälft.
344512. BORDSLAMPA, stjärnmetall, Art deco, 1900-talets första hälft.
Höjd 42 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 42 cm.
Bruksslitage.
787