VASER, 2 s, glas, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, signerade.

344470. VASER, 2 s, glas, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, signerade.

"Open Mind" samt näsduksvas.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Open Mind" samt näsduksvas.

Bruksslitage.

Antal besök: 999