SKRIVBORD, Louis XV-stil, Charles Cressent art.

344434. SKRIVBORD, Louis XV-stil, Charles Cressent art.

Fanerat med jakaranda, delvis förgyllda bronsbeslag, hörnen med dekor av hermer, tre lådor, skinnklädd skiva med guldsnitt, höjd 78, bredd165 djup 85 cm.

Slitage, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nyckel saknas.

Antal besök: 3 589