IRENE JARZ. "Masker VI", färglitografi, signerad och numrerad 26/175.

344416. IRENE JARZ. "Masker VI", färglitografi, signerad och numrerad 26/175.

Motivets mått 24 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Irene Jarz (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivets mått 24 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Irene Jarz (Född 1952)

Antal besök: 1 675