INKÖPSTAVLA TILL HUSHÅLLET, "För kooperativa kassakvitton", 1900-talets första hälft.

344393. INKÖPSTAVLA TILL HUSHÅLLET, "För kooperativa kassakvitton", 1900-talets första hälft.

Höjd 31 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 8 837