KISTA, 1800-tal.

KISTA, 1800-tal.
34438. KISTA, 1800-tal.

Kista med välvt lock i furu, beslag och handtag i järn. Längd 90 cm.

Lås utbytt, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
34438. KISTA, 1800-tal.

Lås utbytt, slitage.

Antal besök: 873