KISTA, trä, bemålad, bär datering 1864.

344325. KISTA, trä, bemålad, bär datering 1864.

Med järnbeslag och handtag.
Längd 95 cm.
Bredd 59 cm.
Höjd 38,5 cm.

Bruksslitage, färgsläpp, skador/sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med järnbeslag och handtag.
Längd 95 cm.
Bredd 59 cm.
Höjd 38,5 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 918