URNOR, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.

34431. URNOR, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.

Dekor av drakar i gul glasyr. Höjd 20 cm.

Mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre nagg.

Antal besök: 890