KARIN PARROW. Rosa husfasad vid väg. Olja på pannå, signerad.

344271. KARIN PARROW. Rosa husfasad vid väg. Olja på pannå, signerad.

55 x 45 cm.

Karin Parrow (1900–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 45 cm.

Karin Parrow (1900–1984)

Antal besök: 974