THOMASSIN, LUISE (? - 1960 MÜNCHEN). ”Stilleben med nejlikor i en glasvas”.

344265. THOMASSIN, LUISE (? - 1960 MÜNCHEN). ”Stilleben med nejlikor i en glasvas”.

olja på målning kartong, 55 x 70 cm (oval), signerad nere till höger, litteratur Dressler.

utan betydande brister.

Gör en kostnadsfri värdering!

utan betydande brister.

Auktionshaus J. Weiner
Antal besök: 1 340