SPEGEL, förgylld, empire 1800-talets förra hälft.

344255. SPEGEL, förgylld, empire 1800-talets förra hälft.

Dekor av delfiner, palmetter, fruktgirlander samt maskaroner. Höjd 149 cm.

Nagg, förgyllning med slitage, dekorskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 882