LJUSSTAKAR 1 par, tenn, med dekor av ekorrar, Svenskt Tenn.

344214. LJUSSTAKAR 1 par, tenn, med dekor av ekorrar, Svenskt Tenn.

Ljusstakar 1 par, tenn svenskt tenn, stämplade G8, 1933
Höjd 4,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 6 922